Доступний самовивіз!





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Армійський підсумок АК Ukr Military S1645258
Опис виробу:
- Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
- Два відділення для одного автоматного ріжків АК закривається клапаном на липучці, є додаткова еластична стяжка для надійної фіксації ріжків.
- На зворотному боці розташовані дві петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
- Матеріал: оксфорд.
- Розмір ШхВхГ: 9х22х6 см.
- Вага: 100 г.
- Колір: хакі (оливковий).
- Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 мм |
| Висота (1) | 22 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Бічна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 595 ₴






