
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумка для дівчинки Beauty рожева CF85291
Опис:
- Одне відділення закривається блискавкою.
- Спереду одна врізна кишеня на блискавці.
- Дві ручки фіксованої довжини.
- Оригінальна фурнітура.
- Ручної роботи елементів дизайну.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір рожевий.
- Розмір см(ШхВхГ): 32х31х10.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cool For School |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
- Ціна: 275 ₴

