



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак 28L Jansport Hatchet сірий із блакитним
Опис товару:
- Велике основне відділення з верхньою кришкою на блискавці для входу
- Пара бічних кишень для пляшок
- Всередині відділення з м'якою підкладкою для ноутбука 15 дюймів, кишеня для планшета, сітчаста кишеня на блискавці, чотири відкриті кишені
- Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака
- Стяжні ремені з боків для стиснення рюкзака за необхідності
- U-подібний отвір забезпечує легку упаковку та швидкий доступ до всіх ваших речей.
- М'які плечові ремені та задня панель забезпечують комфорт при носінні протягом усього дня.
- Регульований нагрудний ремінь розподіляє навантаження та утримує ремені на місці
- Ручка з тесьми зверху
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 46 x 31 x 18 см.
- Об'єм: 28 л.
- Вага: 645 р.
- Колір: сірий із блакитним.
- Виробник: Jansport, Камбоджа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JanSport |
| Країна виробник | Камбоджа |
| Вага | 645 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 28 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 2 495 ₴

