Доступний самовивіз!


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана туристична, похідна раковина для миття посуду 10L Rocktrail
Опис товару:
- Для миття посуду на природі або в кемпінгу.
- Герметичні шви.
- Гнучка та компактна.
- Посилені краю.
- Зручні ручки для транспортування.
- Об'єм: приблизно 10 л.
Характеристики:
- Розміри: 29,5 x 18 x 30 см (Ш x В x Г).
- Матеріал: EVA.
- Вага: 230 г.
- Об'єм: 10 л.
- Виробник: Rocktrail.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 |
| Довжина | 29.5 мм |
| Довжина (1) | 29.5 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Матеріал (1) | Поліестер |
| Об'єм (1) | 10 |
| Сезон | Літо |
| Товщина | 18 мм |
| Товщина (1) | 18 |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина (1) | 30 мм |
- Ціна: 395 ₴

