




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шоппер для покупок із поліетилену 25L Parlside зелена
Опис товару:
- Одне основне відділення на блискавці.
- Міцний поліетиленовий матеріал.
- Дві ручки середньої довжини прошиті по висоті сумки.
Характеристики:
- Матеріал: поліетилен.
- Колір: зелений.
- Розміри сумки: 45х38х12 см.
- Об'єм: 25L.
- Максимальна вантажність: 20 кг.
- Виробник: Delta-Sport, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Замок (1) | Немає |
| Матеріал | Поліетилен |
| Матеріал (1) | Поліамід |
| Підкладка | Немає |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Тип сумки (1) | Шопер |
| Тип тканини | Полиэтилен |
| Форма | Циліндрична |
| Ергономічні ручки | Да |
- Ціна: 195 ₴





