




Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Коло |
| Матеріал | , , Метал |
| Матеріал | Верхня частина: , , Бокова сторона: , , Поверхня: |
| Колір | Дуб |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 67 см, висота: 42 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 99 см, довжина: 110 см, висота: 8 см |
| вага | 14 кг |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Габаритные размеры столика | |
|---|---|
| Вес столика | 14 кг |
| Высота столика | 420 мм |
| Глубина столика | 670 мм |
| Длина столика | 670 мм |
| Основные | |
| Форма столешницы | круглая |
- Цена: 7 500 ₴


