




Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал | Метал, Масив акації |
| Матеріал | Верхня частина: Масив акації, ніжки: Залізо |
| Обробка | Лакований |
| Вигляд | Матеріали та / або спосіб виробництва забезпечують кожному товару свій унікальний зовнішній вигляд |
| Колір | Натура, Чорний |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 110 см, висота: 45 см |
| Відстань між ніжками | 51 см,80 см |
| Простір під столом | 42 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 66 см, довжина: 115 см, висота: 19 см |
| вага | 21 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 21 кг |
| Высота стола | 450 мм |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Основные | |
| Форма стола | Прямоугольный |
- Цена: 8 500 ₴

