




Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Квадрат |
| Матеріал | , , Сталь |
| Матеріал | Верхня частина: , , ніжки: Сталь, Поверхня: |
| Обробка | Матовий лак, |
| Колір | Дуб, Чорний |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 60 см, висота: 45 см |
| Відстань між ніжками | 56 см,56 см |
| Простір під столом | 41 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 68 см, висота: 11 см |
| вага | 11 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Габаритные размеры столика | |
|---|---|
| Вес столика | 11 кг |
| Высота столика | 450 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 600 мм |
- Цена: 3 999 ₴


