



Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Матеріал | ABS пластик, , Плита ДСП |
| Матеріал | Верхня частина: , Плита ДСП, дно: , Плита ДСП, Бокова сторона: , Плита ДСП, ніжки: ABS пластик, Задня стінка: , Плита ДСП, Поверхня: , Полиця: , Плита ДСП |
| Колір | Білий |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 72 см, висота: 147 см, глибина: 35 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 150 см, довжина: 36 см, висота: 21 см |
| вага | 45 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Максимальная высота стеллажа | 1470 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
- Цена: 5 990 ₴

