




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сітка МЕШ. Металева основа. Зйомна подушка для додаткової підтримки шиї або спини. Регульовані підлокітники та висота, механізм плавного нахилу спинки. 70х56 см, вис. 129/139 см
| Матеріал | ППУ, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер сітка, Сталь |
| Матеріал | Сидіння: Фанера, Поліестер сітка, поліуретанова піна, Сталь, Спинка: Поліестер сітка, поліуретанова піна, Сталь, Підлокітник: ПП (поліпропілен), Сталь, ніжка: Сталь |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер сітка, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 50 кг/м³ |
| Зірчаста основа | Сталь |
| Коліщата | ПУ (поліуретан) |
| Спинка | Наповнення: Поліестер сітка, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м³ |
| Підголівник | Наповнення: Поліестер сітка |
| Підлокітник | ПУ (поліуретан) |
| Підлокітник | Наповнення: ПУ (поліуретан), Сталь |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний, Зелений |
| Функція | Регульовані підлокітники, Фрикційне колесо, Газовий підйомник, Механізм блокування, Подушка для поясниці, Подушка для шиї, Плавний механізм нахилу |
| Характеристики | Регульована висота |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 129-139 см, глибина: 56 см |
| висота сидіння | 45-55 |
| глибина сидіння | 50 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 32 см, довжина: 86 см, висота: 65 см |
| вага | 21 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Комплектация | |
|---|---|
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Основные | |
| Наличие спинки | Да |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 14 500 ₴




