


Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Тумба приліжкова |
| Матеріал | , , Плита ДСП |
| Матеріал | Лицьова сторона: , Плита ДСП, Верхня частина: , Плита ДСП, дно: , Плита ДСП, Бокова сторона: , Плита ДСП, ніжки: Пластик, Задня стінка: , Каркас: , Поверхня: , Полиця: |
| Шухляда | Лицьова сторона: , Плита ДСП, дно: , Бокова сторона: , Плита ДСП, Задня стінка: , Плита ДСП |
| Колір | Дуб |
| Особливості шухляди | |
| включає | 1 шухляда |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 51 см, висота: 46 см, глибина: 43 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 52 см, довжина: 76 см, висота: 8 см |
| вага | 14,2 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Высота тумбы | 46 см |
| Глубина тумбы | 43 см |
| Ширина тумбы | 51 см |
- Цена: 4 500 ₴

