



Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розділ | Для балкону |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, довжина: 70 см, висота: 74 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 73 см, довжина: 73 см, висота: 6 см |
| вага | 6,5 кг |
| Матеріал | Каркас: , Столешня: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Форма | Квадрат |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Основные | |
|---|---|
| Материал столешницы | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
- Цена: 4 799 ₴

